دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
متن اخرین روز تابستان

متن اخرین روز تابستان

متن اخرین روز تابستان

متن در مورد فصل تابستان

فصل تابستان فصل گرمای هوا است که به دلیل فرارسیدن ایام تابستان در این بخش سماتک مجموعه متن در مورد فصل تابستان را برایتان تهیه و گردآوری کرده است. متن ادبی زیبا در مورد تابستان، فصل زیبا برای زندگی، فصل رسیدن میوه های خوشمزه و خوش طعم مخصوص شما مخاطب خاص است. متن ادبی در مورد فصل تابستان که دومین قصل سال و 3 ماه تعطیلی برای دانش آموزان است را در این بخش خواهید خواند. اگر می خواهید فرارسیدن فصل زیبای تابستان را به دوست صمیمی یا همکاران تان نوید دهید با این مقاله سماتک همراه ما باشید.

 

تابستان از راه رسیده است. اما به راستی گرمای تابستان چه لطفی داشت اگر، سرمای زمستان را حس نکرده بودیم.

♣ ♣ ♣

تو مانند نسیمی خنک در یک بعد از ظهر کسالت‌بار تابستانی حسی خوشایند در من ایجاد می‌کنی. تابستان من امسال طولانی شده است و نسیمی ندارد. پیش من برگرد و هیجان و شادی را به من برگردان.

♣ ♣ ♣

ساحلی شنی، دریایی آرام که از تابش خورشید برق می‌زند، درختان نخلی که همه جا دیده می‌شوند، نسیمی دل انگیز، دو صندلی راحتی فلزی با روکش گلدار، چتر بزرگی که صندلی‌ها را زیر سایه خود گرفته است، در رویاهایم، خودم و تو را در این ساحل تصور می‌کنم. ای کاش رویایم این تابستان حقیقی شود.

متن ادبی زیبا در مورد تابستان

تابستان فصل بسیار زیبا و قشنگ است مخصوصا برای دانش آموزان که از تعطیلات تابستانی لذت می برند. برای اینکه شور و شوف مضاعف برای دوستان تان با شروع فصل تابستان ایجاد کنید در این بخش متن ادبی زیبا در مورد تابستان تهیه و گردآوری شده است. فصل تابستان، فصلی برای استراحت و رفع خستگی زیر باد خنک و نمور کولر و تفریح و بازیابی انرژی از دست رفته در طول سال تحصیلی یکسال گذشته است. خوب است با ارسال یک متن در مورد فصل تابستان برای دوست صمیمی تان این موارد را به آنها هم یادآور شویم تا مبادا از لمس این همه حس خوب تابستانی غافل شوند. متن ادبی زیبا در مورد فصل تابستان برای پروفایل تلگرام مناسب بوده و تابستان فصل سرسبز با گرمایی دلپذیر می‌تواند یک فصل خاطره‌انگیز در سال برای شما و خانواده تان باشد.

♣ ♣ ♣

تابستون که تموم بشه،

همه چیز مثل برنزه شدن رنگ پوست بدن از بین میره و فقط خاطره هاست که باقی می‌مونه.

♣ ♣ ♣

امیدوارم کنار خانوداه از سفر تابستونی لذت ببری. عکس گرفتن یادت نره تا من هم از دیدن مناظر زیبا بی نصیب نمونم. خوش بگذره! ولی هنوز مطمئنی که نمی‌شه منو حتی اگه شده، میون چمدونا جا بدی و با خودت ببری؟

♣ ♣ ♣

مو کوتاه میشه. پوست تیره میشه. آب دریا گرم میشه. نوشیدنی ها خنک میشه. صدای آهنگ بلند میشه. تابستون میشه.

♣ ♣ ♣

متن ادبی در مورد پایان تابستان

آخرین ساعات فصل تابستان را نیز پشت سر گذاشتیم و با این فصل گرم وداع کردیم. امروز اما به مناظر رنگارنگ پائیزی سلام کرده و باز هم مهمان یکی از زیباترین فصول سال خواهیم بود. اما جا دارد در این آخرین لحظات، با خداحافظی گرم این فصل را نیز بدرقه کرده و دفتر خاطرات آن را ببندیم.

♣ ♣ ♣

این تابستون اینقدر هوا گرمه که باید به مرغ ها به جای غذا، یخ بدیم تا به جای تخم مرغ خام، نیمرو تحویل ندن.

♣ ♣ ♣

پرتوهای نور آفتاب، طناب‌های مخصوصی هستند که برای نگه داشتن خورشید در وسط آسمان استفاده می‌شوند.

♣ ♣ ♣

اگر می‌خواهید در فصل تابستان سرما نخورید، باید در زمستان بخورید.

♣ ♣ ♣

خوب است انسان قطعه ای هرچند کوچک از تابستان را در وجود خود حفظ کند، حتی در میان سردترین روزهای زمستان.

شعر ادبی در مورد تابستان

بگو ای فصل تابستان که تا کی می نشینی بر سر بختم و حاشا میکنی سردی از آدمهای ظاهر گرم با قلبی زمستانی برو ای شرم گرمستان که دل پاییز میخواهد هوای تازه از سمت خزانستان کمی سرما کمی زردی و شاید هم برای پای دلخسته کمی خشکی ز برگ و ساقه میخواهد

بر این دلتنگ دلخسته کمی باران هم شاید امید تازه ای باشد در این خشکی تابستان، بگو شاید

♣ ♣ ♣

اولین پنجشنبه فصل تابستان است دل تنگیم،برای آنهایی که سالهای پیش درکنارمان بودند‌وامسال شدندخاطره ای زیبادرذهن ما ،برای شادی روح شان هدیه باارزش فاتحه وصلوات راتقدیم میکنیم

♣ ♣ ♣

باران تابستانی یعنی؛ بهترین روزهای تابستان سپری شده و تنها چند روزی به تولد پاییزی نو باقی مانده است.

♣ ♣ ♣

چه با شکوه است، آن هنگام که دختر تابستان دامن لباس قرمز پرچینش را جمع می‌کند و مانند یک رویا محو می‌شود.

♣ ♣ ♣

متن ادبی زیبا در مورد فصل تابستان

فصل‌ها نیز دارای مزاج هستند فصل بهار —‌> گرم و تر فصل تابستان —‌> گرم و خشک فصل پاییز —-> سرد و خشک فصل زمستان —‌> سرد و تر

♣ ♣ ♣

تابستان پر از میوه های خوشمزه است و این میوه ها بسیار متنوع می باشد. اگر چه ممکن است گرمای تابستان برخی از مردم را آزار بدهد اما این فصل طرفداران خودش را دارد، آن هایی که عاشق سفر و تعطیلات هستند و برای هر روز تابستان برنامه ریزی کرده اند.

♣ ♣ ♣

عجیب است، گویی نفس کشیدن در هوای تابستان ریه هایت را پر از ذره های عشق می‌کند و در پاییز مهی غم انگیز دنیایت را می‌پوشاند.

♣ ♣ ♣

امروز صبح سپیده به آرامی سر زد و آسمان اندک اندک روشن شد و سوزی که در هوا حس می‌شد خبر از روزهای پایانی تابستان و آغاز پاییز می‌داد.

♣ ♣ ♣

متن ادبی کوتاه در مورد تابستان

برای اینکه روزی زیبا باشد نیاز به دلیل ندارد. درست مانند روز پایان تابستان که دقیقا با آغاز پاییز همزمان است.

♣ ♣ ♣

تابستان ، وقتی به این کلمه میرسیم ناخودآگاه به یاد خاطرات کودکی مان میافتیم، یاد روزگاری که فارغ از همه هیاهوهای زندگی با دردست داشتن کارنامه های قبولی خرداد ، درکوچه باغهای روستا یا خیابانها وکوچه های باریک شهر با کفشهای پینه دارمان میدویدیم وفریاد وهورا سر میدادیم.

♣ ♣ ♣

زمانی که گرما را در بدن حس کنیم، درمیابیم که تابستان فرا رسیده و گاه کوله باری را اماده می کنیم تا مثل پرندگان به جای سرسبز و زیبا کوچ کنیم. تابستان آمده تا با همه ی زیبای هایش را به ما نشان دهد. قدم زدن کنار دریا و زیر نور آفتاب نسبتا سوزان آنقدر لذت بخش است که نمی توان آن را توصیف کرد.

♣ ♣ ♣

تابش آفتاب و رشد سریع برگهای تازه روی شاخه‌های درخت، گویی که فیلمی را روی دور تند گذاشته باشند؛ همه باعث می‌شود تا اعتقاد قوی پیدا کنم، با آمدن تابستان، زندگی بار دیگر از نو آغاز می‌شود.

متن زیبا در مورد فصل تابستان

روزهای گرم تابستانی را بسیار دوست دارم. تنها چیزی که به من نیرو می‌دهد تا سرمای زمستان را تاب بیاورم، امید به از راه رسیدن تابستان است.

♣ ♣ ♣

از طوفان گذر کن، پرتو خورشید تابستان را خواهی دید.

♣ ♣ ♣

تابستان رگهایش را پر از نور کرده و قلبش را آفتاب ظهر شستشو داده بود.

♣ ♣ ♣

متن ادبی عاشقانه تابستانی

من فکر میکنم قلبی از یخ داشتم که هیچ تابستانی نمی‌توانست آنطور که تو با یک نگاه شیرینت همه یخهایش را ذوب کردی، بر آن اثر گذارد. حالا من دیوانه وار و با همه قلبم عاشقت هستم.

♣ ♣ ♣

گذراندن تابستان در کنار تو توان شنا کردن در اقیانوس را در من بوجود آورده است. عشق تو سبب میشود احساس کنم قدرت دست یابی به هر غیر ممکنی را دارم.

♣ ♣ ♣

تصمیم دارم در این تعطیلات تابستانی بیشترین اندازه شادی را تجربه کنم. پس به تو نیاز دارم تا در کنارم باشی و عشقم را با تو بیان کنم.

♣ ♣ ♣

تابستان به من یادآوری میکند که هنوز جوان هستم و وقت آن است تا از کنج تنهایی خود بیرون بزنم و به عشق فرصتی دوباره بدهم.

♣ ♣ ♣

متن های ادبی در مورد تابستان

اینکه کنار هم باشیم، دست هایت را در دست بگیرم، باهم بر روی شن های ساحل قدم بزنیم و زیباترین غروب خورشید تابستان را تماشا کنیم، همیشه رویای من بود. از تو ممنونم که رویایم را به حقیقت تبدیل کردی.

♣ ♣ ♣

عشقی که به من می‌بخشی درخشان‌تر و گرم‌تر از آفتاب ظهر تابستان است. تو عشق بزرگ زندگی من هستی و این تابستان را برای من تبدیل به بهترین تابستان عمرم کردی.

♣ ♣ ♣

این تابستان همیشه در خاطر من خواهد ماند، زیرا در آن معنای واقعی عشق را شناختم. بابت آن به تو مدیونم. دوستت دارم و تا ابد دوستت خواهم داشت.

♣ ♣ ♣

سفر در تابستان آنقدر تجربه ی خوبی برای مسافران به همراه دارد که گاه آنها را ماه ها منتظر رسیدن تابستان می گذارد تا دل به طبیعت بدهند و راهی جاده ها شوند.

♣ ♣ ♣

وقتی زمستان از راه می‌رسد، تابستان است که قلبهای ما را گرم و روشن نگاه می‌دارد.

 

حتما بخوانید: ویژگی های متولدین فصل تابستان

 

جملات ادبی در مورد تابستان

با تو تابستان بود. حالا تو رفته ای و من مانند پرنده ای تنها در سرمای زمستان بی سرپناه مانده ام.

♣ ♣ ♣

شاید قلب‌های پاک تابستانی گرم در درون خود دارند.

♣ ♣ ♣

حتی بوی تابستان هم می‌تواند مرا عاشق کند. این فصل، فصل من و توست.

♣ ♣ ♣

همیشه سبزی و سبزگی را در ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد می بینیم و پس از پشت سر گذاشتن این ماه ها ، کم کم خودمان را برای فصل گرما و آغاز تیرماه آماده کنیم.

♣ ♣ ♣

هیچ کاری در این دنیا لذت بخش تر از مسافرت نیست. هیچ فصلی برای مسافرت بهتر از تابستان نیست. هرچند که در این مسافرت نمی‌توانم در کنارت باشم ولی از صمیم قلب آرزو می‌کنم از آن لذت ببری. دلتنگی من از همین حالا آغاز شده است.

♣ ♣ ♣

تابستان فصل دوم سال است که برای بیشتر مردم فصل استراحت و تعطیلی می باشد. مدارس و دانشگاه ها در این فصل تعطیل است و اکثر مردم به تعطیلات تابستانی می روند و برای سفر برنامه ریزی می کنند.

♣ ♣ ♣

متن ادبی در مورد شروع فصل تابستان

این پیام را می‌فرستم تا پیش از آغاز دوره کارآموزی تابستانی برایت آرزوی موفقیت کنم. می‌دانم که مدت زیادی انتظار شروع این دوره را می‌کشیدی، پس از زمان خود لذت ببر و مطالب زیادی به دانسته‌هایت اضافه کن. مطمئن هستم که این روزها برایت خاطراتی به یاد ماندنی خواهند ساخت.

♣ ♣ ♣

تابستان را دوست دارم و تو تنها کسی هستی که می‌خواهم این فصل زیبا را با او بگذرانم. ممنونم که شریک روزهای گرم من خواهی بود.

♣ ♣ ♣

گاهی آرزو میکنم که ای کاش، پروانه بودیم و تنها سه روز در تابستان زندگی می‌کردیم. لذت این سه روز زندگی در کنار تو، می‌توانست بیشتر از پنجاه سال زندگی معمولی باشد.

♣ ♣ ♣

زندگی بدون عشق، مانند سالی بدون تابستان است.

متن ادبی در مورد فصل تابستان

وقتی کنارم هستی فصل تابستان و زمستان برای من تفاوتی ندارند. قلب من با تو در هر فصلی گرم است.

 

متن در مورد فصل تابستان همراه با بهترین پیام های زیبا و قشنگ تابستانی و همچنین متن ادبی زیبا در مورد تابستان در این نوشتار از سایت تفریحی سماتک برایتان آورده شد. توصیه می کنیم برای افزایش میزان دلخوشی در سایر کسانی که می شناسید یک متن ادبی در مورد فصل تابستان برایشان بنویسید و با آنها وعده برای مسافرت، تفریح و گردش بگذارید.

متن تابستان + عکس نوشته تابستانی عاشقانه و جمله های کوتاه در مورد فصل گرما

متن تابستان و عکس نوشته های زبا در مورد فصل تابستان و فصل گرما را در این بخش گردآوری کرده ایم. این جمله های کوتاه عاشقانه در مورد فصل تابستان هستند.عکس نوشته و متن تابستان گرمآری تابستان است فصل محبت من به تونگاه گرم من به تولذت بخش عرق شرم توهدیه تابستان عشق من به توتابستان آه جانکاه بهار است از اندیشه ی برگ هایی که پاییز به زمین می ریزد-+-تابستان است ولباس گرم به تن کرده‌ام !بخاری کنارم شعله می‌کشدچای داغ احساسم راسر می‌کشم … !!فرقی نمی‌کندهوای بی‌توهمیشه سرد است!تابستان آه جانکاه بهار است از اندیشه ی برگ هایی که پاییز به زمین می ریزدمطلب پیشنهادی: عکس پروفایل تابستان برای بکگراند | متن تابستان داغ و جملات کوتاه در مئرد فصل گرماعکس نوشته های تابستانی عاشقانهتابستان استولی چقدر دلم می خواهدزیر این درختها سکوت کنمو برگ برگپاییز دلم را از تو بتکانمهمچو آوای نسیم پر شکسته عطر غم می ریخت بر دلهای خسته پیش رویم چهره تلخ زمستانی جوانی پشت سر آشوب تابستان عشقی ناگهانی سینه ام منزلگه اندوه و درد و بدگمانی کاش چون پاییز بودم کاش چون پاییز بودم …در هیاهوی جانسوز تابستانوقتی کلمات آهسته، آهستهمی سوزندو واژه ها به کولرهاچشم می دوزندظهر تابستان است سایه ها می دانند که چه تابستانی است سایه هایی بی لک گوشه ای روشن و پاک کودکان احساس! جای بازی اینجاست زندگی خالی نیست مهربانی هست ، سیب هست ، ایمان هست… سهراب سپهریعکس پروفایل تابستانمثل خوشه ای انگور آویزان از درخت موهرچه زمان می گذرد،شیرین تر می شودفقط حواست باشدمن کشمش دوست ندارم!مطلب پیشنهادی: متن و جملات عاشقانه داغ روزهای تابستان + تصاویر نوشته دار رمانتیکباز تابستانه ی آن تن کبابــم کرده استتشنه ام، شهریور لبهات آبم کرده استمن همان انگـــور بد مستم کـــه بوی موی تودر مشام این شب وحشی شرابم کرده است-+-تو ای کولرکه هر دم می‌کنی خِرخِرکه نگذاری بخوابم لحظه‌ای مناز ته این دلبشو آرام یا این‌کهبگیرم پنکه‌ای زیباو بعد از آنکنم بیرون تو را زین‌جاولی گر تو شوی آرامبه این خِرخِر دهی پایاندر این گرمای تابستانکه خواهم خواب را از جانبرایت سایه‌بان سازمو پوشالی نو اندازم تنتتو ای کولرکمی آرام‌تر دیگرکه دارد می‌پرد از سرکه دارد می‌کشد او پرهمه خوابِ سر ظهرمبیا مردی کن و دیگر نکن خِرخِرتو ای کولر!جملات تابستان زیباباز هم تابستان آمدفصلی که جذابیتی برایم نداردمنی که از تبار زمستانممنی که سر انگشتانم از او معنا میگیردمرا با این فصل کسالت بار کاری نیست …-+-مطلب پیشنهادی: اس ام اس تابستانی + مجموعه پیامک های طنز و عاشقانه مخصوص فصل تابستانتابستان از کدامین راه فرا خواهد رسید تا عطش آب ها را گوارا تر کند؟عکس زیبا از فصل تابستانتنها تر از یک برگ با بار شادی های مهجورم در آبهای سبز تابستان آرام میرانم تا سرزمین مرگ تا ساحل غمهای پاییزی در سایه ای خود را رها کردممتن کوتاه در مورد تابستانمی کند باد خزانی خاموش شعله سرکش تابستان را دست مرگ است و ز پا ننشیند تا به یغما نبرد بستان را دلم از نام خزان می لرزد زانکه من زاده تابستانم شعر من آتش پنهان من است روز و شب شعله کشد در جانم-+-مطلب پیشنهادی: متن خنده دار ویژه تابستان + متن های عاشقانه تابستونی زیبامی خواهم نفس سنگین اطلسی ها را پرواز گیرم در باغچه های تابستان خیس و گرم به نخستین ساعت عصر نفس اطلسی ها را پرواز گیرم-+- رفته بودم سر حوض تا ببینم شاید عکس تنهایی خود را در آب آب درحوض نبود ماهیان می گفتند هیچ تقصیر درختان نیست ظهر دم کرده تابستان بود پسر روشن آب لب پاشویه نشست و عقاب خورشید آمد او را به هوا برد که بردمطلب پیشنهادی: انشا درباره فصل تابستان + 6 انشا با موضوع فصل تابستان و تعطیلاتدلنوشته و اس ام اس فصل گرما و تابستانرفته بودم سر حوض تا ببینم شاید عکس تنهایی خود را در آب آب درحوض نبود ماهیان می گفتند هیچ تقصیر درختان نیست ظهر دم کرده تابستان بود پسر روشن آب لب پاشویه نشست و عقاب خورشید آمد او را به هوا برد که برد-+-تنها تر از یک برگ با بار شادی های مهجورم در آبهای سبز تابستان آرام میرانم تا سرزمین مرگ تا ساحل غمهای پاییزی در سایه ای خود را رها کردم-+-می خواهم نفس سنگین اطلسی ها را پرواز گیرم در باغچه های تابستان خیس و گرم به نخستین ساعت عصر نفس اطلسی ها را پرواز گیرم حتما بخوانید: مسافرت تابستانی | 7 مقصد زیبا در ایران برای مسافرت در فصل تابستانجملات کوتاه و زیبا در مورد فصل داغ و گرماظهر تابستان است سایه ها می دانند که چه تابستانی است سایه هایی بی لک گوشه ای روشن و پاک کودکان احساس! جای بازی اینجاست زندگی خالی نیست مهربانی هست ، سیب هست ، ایمان هست… سهراب سپهری-+-می کند باد خزانی خاموش شعله سرکش تابستان را دست مرگ است و ز پا ننشیند تا به یغما نبرد بستان را دلم از نام خزان می لرزد زانکه من زاده تابستانم شعر من آتش پنهان من است روز و شب شعله کشد در جانمعکس نوشته فصل گرماتابستان است ولباس گرم به تن کرده ام !بخاری کنارم شعله می کشدچای داغ احساسم راسر می کشم … !!فرقی نمی کندهوای بی توهمیشه سرد است!-+-می خواهم نفس سنگین اطلسی ها را پرواز گیرم در باغچه های تابستان خیس و گرم به نخستین ساعت عصر نفس اطلسی ها را پرواز گیرممتن تابستانی عاشقانهسلام خوبی !؟ تو این تابستون و گرما کولر هم جواب نمیده ! آدم یخی مثل تو میتونه چاره کار باشه ! پیش ما بیا !-+-می کند باد خزانی خاموش شعله سرکش تابستان را دست مرگ است و ز پا ننشیند تا به یغما نبرد بستان را دلم از نام خزان می لرزد زانکه من زاده تابستانم شعر من آتش پنهان من است روز و شب شعله کشد در جانم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب