دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
رمزبان برای ایفون

دانلود کنید

رمزبان برای ایفون

رمزبان (رمز یکبار مصرف بانک ملی) | Ramzba دریافت2.3

توضیحات**اولین اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف آفلاین در کشور** با توجه به عدم رعایت نکات امنیتی کارت‌های بانکی از سوی کاربران، کارشناسان با هشدار نسبت به مراقبت از کارت‌های بانکی تاکید دارند هیچگاه کارت بانکی خود را همراه با رمز عبور در اختیار کسی قرار ندهید، چرا که مجرمان سایبری می‌توانند با اطلاعات کارت بانکی شما اقدام به برداشت از حساب و یا پولشویی کنند. این امر ممکن است تبعاتی به همراه داشته باشد که به سادگی قابل جبران نباشد. اپلیکیشن رمزبان با تولید رمز‌های یک‌بار مصرف گامی اساسی در جهت حفظ امنیت رمز‌های کارت‌های بانکی کاربران برداشته است. در این اپلیکیشن، رمزهای اول و دوم یک‌بار مصرف برای کارت های مختلف کاربران تولید می‌شود که زمان معتبر جهت استفاده از هر رمز تنها 60 ثانیه می‌باشد. این رمز پس از اتمام زمان مورد نظر منقضی می‌شود و هر رمز تنها یکبار قابل استفاده است. با ابطال رمز قبلی، رمز جدیدی تولید شده و به کاربر نمایش داده می‌شود.

تغییرات نسخه اخیرتولید آفلاین رمزهای یک‌بار مصرف امکان استفاده برای رمزهای اول و دوم بانکی در شبکه شتاب قفل خودکار برنامه در یک بازه زمانی مشخص و قابل تنظیم (در صورت عدم کارکرد) احراز هویت دو مرحله‌ای امکان کپی کردن رمزهای تولید شده از کار افتادن برنامه در صورت اشتباه وارد کردن رمز یا الگوی اشتباه به صورت 5 بار متوالی امکان حذف رمزها امکان ارسال پیامک خودکار هنگام ورود به برنامه (برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی) ...توسعه دهندهکاوشگران همراه کیش

پویا سازی رمز های مربوط به کارت های بانکی یکی از روش های کارآمد جهت جلوگیری از خطرات موجود در انجام تراکشات مالی بوده است. سامانه رمزبان بانک ملی به مشتریان این بانک کمک می کند تا تنها با چند کلیک، برای هر تراکنش خود یک رمز دوم پویای یکبار مصرف داشته باشند.

رمزبان ملی در کنار دیگر سامانه ی بانک ملی که پیش تر در صفحه ی همراه بام ملی خدمتتان معرفی کردیم، انجام تراکنشات و پرداخت تسهیلات را برای کاربران آسان می سازد. اما برنامه رمز پویا بانک ملی همانند دیگر اپلیکیشن مالی نیاز به طی کردن مراحل نصب، ثبت نام و فعالسازی است. سایت نیمگام به شما کمک می کند تا این مراحل را به درستی طی کنید.

نصب برنامه رمزبان ملی در اندروید

نصب برنامه رمزبان ملی در آیفون

فعالسازی رمزبان ملی، برنامه رمز پویا بانک ملی در اندروید و آیفون

روش های فعالسازی رمزبان ملی در اندروید و آیفون

فعالسازی رمزبان ملی به کمک دستگاه خودپرداز بانک ملی

فعالسازی رمزبان ملی به کمک سامانه بام بانک ملی

قابلیت های برنامه رمزبان ملی، برنامه رمز پویا بانک ملی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب