دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  • منتشر شده در یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵

رتبه پرسپولیس در آسیا

براساس جدیدترین رده بندی تیم های باشگاهی از دیدگاه سایت فوتبال دیتابیس، بایرن مونیخ در رده بهترین تیم های جهان ایستاده است.

رتبه پرسپولیس در آسیا

کد خبر: 1745182/56 زمان: 15:55   1400/01/03 بازدید: 89,697

پرسپولیس پنجم آسیا شد، استقلال یازدهم (عکس)

براساس جدیدترین رده بندی تیم های باشگاهی از دیدگاه سایت فوتبال دیتابیس، بایرن مونیخ در رده بهترین تیم های جهان ایستاده است.

h ps://www.im a.i / ews/513544/۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴ کد خبر 513544 ورزشی قهرمانی

۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴ تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان؛ صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا/ طلایی پوشان سوم ایران

بر اساس تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان، پرسپولیس ایران به رتبه دوم آسیا صعود کرده است.

به گزارش ایمنا، بر اساس تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان که امروز (۱۹ مرداد) از سوی سایت «فوتبال دیتابیس» اعلام شد، تیم فوتبال پرسپولیس مانند رده بندی‌های پیشین در رتبه نخست ایران قرار گرفت. پرسپولیس در رده بندی تیم‌های آسیایی نیز با یک پله صعود نسبت به هفته قبل در رتبه دوم قرار دارد. سرخپوشان ایران در رده بندی جهانی با ۱۶۳۱ امتیاز و بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در رتبه ۸۳ و بالاتر از تیم‌های مطرح سمپدوریای ایتالیا و نیوکاسل انگلیس قرار گرفتند. تیم فوتبال استقلال با ۱۵۴۱ امتیاز، مانند رده بندی پیشین در رتبه دوم فوتبال باشگاهی ایران قرار گرفته است. استقلالی‌ها در قاره آسیا نیز با یک پله سقوط نسبت به رده بندی پیشین به رتبه نهم تنزل پیدا کرده اند. آبی پوشان ایران بدون تغییر نسبت به هفته قبل در رده ۲۰۳ جهان باقی مانده اند. سپاهان با ۱۵۲۰ امتیاز، سومین تیم برتر فوتبال ایران است. طلایی پوشان بدون تغییر نسبت به هفته قبل، در رتبه ۱۴ قاره کهن قرار گرفتند و با یک پله صعود نسبت به هفته قبل، به رتبه ۲۴۴ جهان رسیده اند. در این رده بندی تیم‌های تراکتور، فولاد، پدیده و صنعت نفت آبادان هم به ترتیب در رتبه‌های چهارم تا هفتم فوتبال ایران قرار دارند. بر اساس این رده‌بندی در قاره آسیا، جایگاه تیم اول تغییری نکرده و کاوازاکی ژاپن با ۱۷۰۰ امتیاز صدرنشین است. پس از پرسپولیس، تیم الهلال عربستان، حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، با ۱۶۳۰ امتیاز به رتبه سوم صعود کرده است و تیم جونبوک موتورز کره جنوبی با ۱۶۲۶ امتیاز با ۲ پله سقوط در رتبه چهارم جای دارد. اولسان هیوندای نیز با ۱۶۰۴ امتیاز با یک پله صعود در رتبه پنجم جای گرفته است. در رده‌بندی جهانی نیز جایگاه ۱۰ تیم نخست جدول تغییری نداشته و تیم فوتبال بایرن مونیخ با ۲۰۵۲ امتیاز مانند هفته گذشته در صدر جدول ایستاده است. پس از سرخپوشان آلمانی، منچسترسیتی با ۱۹۸۲ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. اینترمیلان با ۱۹۴۴ امتیاز همچنان رتبه سوم را در اختیار دارد. رئال مادرید با ۱۹۳۷ امتیاز در رتبه چهارم و چلسی با ۱۹۲۵ امتیاز در رتبه پنجم جهان ایستاده اند. ۱۰ تیم برتر فوتبال باشگاهی جهان: بایرن مونیخ منچسترسیتی اینترمیلان رئال مادرید چلسی لیورپول بارسلونا پاری سن ژرمن اتلتیکو مادرید آژاکس منبع: خبر ورزشی کد خبر 513544

.y -i em_ i le{fo -family:vazi !impo a ;} .y -headi g{fo -family:vazi !impo a ;}

آخرین مطالب