دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

دختر ابراهیم خواننده ترکی

بیوگرافی گونل

گونل زینالوا (Gü el Zey alova) خواننده ای آذربایجانی تبار است. گونل این سوپر استار خوانندگان در باکو پایتخت آذربایجان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۹۸۵ به دنیا آمد .

خانواده

گونل در یک خانواده ۵ نفری چشم به جهان گشود پدرش یکی از معروف ترین موسیقی دانان آذربایجان و مادرش هم در زمینه پیانو فعالیت داشت و گونل در چنین خانواده ای هنرمند به دنیا آمده است و از زمان کودکی به هنر و مخصوصا موسیقی علاقه و افری داشت.

آموزش موسیقی

او دختر خوانده ابراهیم تاتلیسس است. گونل یکی از طرفداران ابراهیم تاتلیسس بود و در یکی از کنسرت های ابراهیم با او آشنا شد، ابراهیم او را به ترکیه آورد و موسیقی را به آموزش داد.

آلبوم در 14 سالگی

گونل با کمک و آموزش های ابراهیم در سال 1999 وقتی 14 ساله بود اولین آلبوم موفق خود را بنام Ne olu Allahım (چی میشه خدای من) منتشر کرد آهنگ دنیا دنیا و دیدم دیدم از این آلبوم در آذربایجان، ترکیه و ایران به شدت مورد استقبال قرار گرفت تا جایی که هنوزم او را با این آهنگ ها بیاد می آورند.

ازدواج با رضا ضراب

گونل در سال 2002 در 17 سالگی به خواستگاری رضا ضراب مولتی میلیاردر ایرانی جواب مثبت داد و با هم نامزد کردند اما در سال 2008 این رابطه به جدایی ختم شد. ضراب پنح ماه بعد با ابرو گوندش ازدواج کرد.

رابطه دوم

بعد از مدتی که از رضا ضراب جدا شده بود با جم اوزان وارد رابطه شد ولی این رابطه هم زیاد طول نکشید و بعد از یک سال از همدیگر جدا شدند و در حال حاضر گونل در هیچ رابطه عاشقانه ای نیست.البته مدتی شایعه ازدواج او با پسر ابراهیم به گوش می رسید که این خبر هم شایعه ای بیش نبود.

آلبوم ها

گونل تاکنون چهار آلبوم به نام های زیر منتشر کرده است:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب