دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
دانلود آهنگ دلم دیوانه بود دیوانه ترشد

گوش کنید

دانلود آهنگ دلم دیوانه بود دیوانه ترشد

دانلود آهنگ فلک از افشین آذری

بخش های موزیک دانلود تک آهنگ

دانلود آهنگ جدید افشین آذری به نام فلک سلام کاربران تک موزیک امروز ما برای شما آهنگ جدید از افشین آذری به نام فلک برای شما اماده کردیم امید واریم خوشتون بیاد Dow load New Music Afshi Aza i – Falak متن اهنگ افشین آذری به نام فلک . . دلم دیوانه بود دیوانه تر شد دلم ویرانه بود ویرانه تر شد دلم بی خانه بود تو خانه داری تا اینکه دل به یک بیگانه دادی دلم دیوانه تر شد دلم ویرانه تر شد تو رفتی و نگاهم بی تو تر شد تو رفتی و نگاهم بی تو تر شد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک داد و فلک داد و فلک داد فلک از دست تو صد داد و بی داد چرا یارم با این دل راه نمیاد دلی که جز اون هیشکی رو نمیخواد دلی که جز اون هیشکی رو نمیخواد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد میگن که عاشقی باد هوای هوایت دوای اولش بعدش بلای بلای نگاه کن پیرهن زرد تو کردم خیال کردی که مو ترک تو کردم تموم عالمو فدات کردم فدات کردم فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد . .

دانلود آهنگ با کیفیت 128 دانلود آهنگ با کیفیت 320

پخش آنلاین آهنگ

کد پخش برای وبلاگ ها مرورگر شما از پخش کننده پشتیبانی نمیکند دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک لینک کوتاه مطلب

9 نوامبر 2018 0

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

23578 3 مارس 24, 2020 دانلود آهنگ های محلی

دانلود آهنگ دلم دیوانه بود دیوانه تر شد از مصصطفی ابراهیمی با لینک مستقیم نوع آهنگ : آهنگ محلی بسیار زیبا همراه با متن آهنگ : دلم دیوانه بود دیوانه تر شد دلم ویرانه بود ویرانه تر شد دلم دیوانه بود دیوانه تر شد دلم ویرانه بود ویرانه تر شد دلم بی خانه بود تو خانه دادی همین که دل به یک بیگانه دادی دلم دیوانه تر شد دلم ویرانه تر شد تو رفتیو نگاهم بی تو تر شد تو رفتیو نگاهم بی تو تر شد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک داد و فلک داد و فلک داد فلک از دست تو صد داد و بیداد چرا یارم با این دل راه نمیاد دلی که جز اون دانلود آهنگ فلک با من جفا کرد از افشین آذری هیشکیو نمیخواد دلی که جز اون هیشکیو نمیخواد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد فلک با من فلک با من جفا کرد تو را از من گرفت با من چه ها کرد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب