دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جدول صفحه 10 کاروفناوری هفتم

کارکلاسی صفحه 10 کتاب کاروفناوری پایه هفتم  بیان چند راه حل برای پیشرفت کشور برای پیشرفت کشور در بخش فناوری ، راه حل هایی را ارائه دهید و درجدول زیر بنویسید. جواب در ادامه مطلب

جدول صفحه 10 کاروفناوری هفتم

کارکلاسی صفحه 10 کاروفناوری هفتم بیان چند راه حل برای پیشرفت کشور

کارکلاسی صفحه 10 کتاب کاروفناوری پایه هفتم  بیان چند راه حل برای پیشرفت کشور برای پیشرفت کشور در بخش فناوری ، راه حل هایی را ارائه دهید و درجدول زیر بنویسید. جواب در ادامه مطلب فناوری در همه زمینه های علمی،صنعتی،کشاورزی و ......... وجود داشته و کار و تحقیق بر روی آن در شاخه ها و عرصه های مختلف باعث پیشرفت روزافزون کشور خواهد شد به طوری که باعث می شود جایگاه کشورمان در منطقه - قاره و دنیا صعود داشته باشد. مواردی در این زمینه در جدول زیر ذکر شده است: ردیف    نمونه‌ 1  تحقیق و کار در زمینه فناوری های هوا و فضا 2  پیشرفت در فناوری هسته ای 3  تحقیق و کار در زمینه فناوری های پزشکی و بهداشتی جهت تولید دارو و کشف روش های نو درمان 4  کار و سرمایه گذاری و پیشرفت در فناوری های زیست محیطی 5  پیشرفت و انجام کار دقیق و بدون توقف در فناوری موشکی و نظامی 6  کار و تحقیق در فناوری نانو تکنولوژی 7 کار و تحقیق در زمینه تولید بهینه و پربازده محصولات کشاورزی 8 تحقیق در زمینه صنایع تبدیلی به منظور جلوگیری از خام فروشی 9 ساخت نرم افزار و سخت افزار و پیشرفت در زمینه علوم رایانه ای 10 کار در زمینه اقتصادی و کارآفرینی در این کارکلاسی دانش آموزان باید به صورت آزاد و بدون راهنمایی نظرات خود را بنویسند ایران در سال 1404 باید در منطقه در بخش فناوری رتبۀ اول را داشته باشد، من به سهم خود با درس خواندن - جدیت - مطالعه - تحقیق و البته به صورت گروهی و تیمی کمک می کنم کشورم به رتبه های بالای علمی و فناوری در منطقه و دنیا دست یابد. فیلم مرتبط با این کارکلاسی فناوری های نجات بخش انسان در سال 2100 مطالب مرتبط کارهای کلاسی کاروفناوری هفتم فروشگاه آنلاین کاروفناوری برای استفاده از سایر مطالب سایت به صفحه اصلی مراجعه نمایید.

پودمان نوآوری و فناوری کاروفناوری هفتم کاروفناوری کلاله

۰۰/۰۷/۰۶ کاروفناوری کلاله

گام به گام کاروفناوری هفتم صفحه ۱۰ دسته‌بندی نشده, گام به گام دروس هفتم, گام به گام فعالیتهای کار و فناوری هفتم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب