دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

تفکر و سبک زندگی هشتم صفحه 29

جواب گفت و گو کنید صفحه ۲۹ تفکر هشتم ✅ پاسخ سوالات گفت و گو کنید درس راه رهایی ربات از جعبه تفکر و سبک زندگی هشتم. جواب گفت کنید صفحه 28 و 29.

تفکر و سبک زندگی هشتم صفحه 29

جواب گفت و گو کنید صفحه ی 29 تفکر و سبک زندگی هشتم مربوط به بخش راه رهایی و داستان ربات و مکعب در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما فراهم شده است.مطلب پیشنهادی : فعالیت در منزل صفحه ۶۳ تفکر هشتمجواب گفت و گو کنید صفحه ۲۹ تفکر هشتم۱- داستان فیلم چه بود؟ وقایع فیلم را به ترتیب وقع با ذکر جزئیات بیان کنید. داستان فیلم نشان تلاش و پشتکار یک ربات بود که رویای ترقی و پیشرفت داشت.✅ وقایع فیلم به این صورت است که :ابتدا یک ربات آزاد را که در بالای سر او پرید و رفت. سپس ربات از حالت نشسته بلند شد. راه حلی به ذهن او آمد و به دیوار جعبه کوبید. جعبه یک بار افتاد اما مجددا به جای خود بازگشت اما ربات نا امید نشد و با کمی فکر کردن متوجه شد حالت دیوارها کشسانی می باشد.ربات شروع به هل دادن دیوار کرد اما این بار دیوار ها جمع شدند اما باز هم نا امید نشد و کمی فکر کرد. این بار راه حل بهتری به ذهنش آمد و دست خود را در نقطه ای از دیوار شیشه ای قرار داد تا شکل آن را عوض کند. جعبه را به چند وجهی منتظم تبدیل کرد. ربات شروع به راه رفتن کرد تا جعبه به کره تبدیل شد، همینطور ادامه داد تا اینکه کره شکافته شد و از جعبه و مشکلات رهایی پیدا کرد. او آنقدر تلاش کرد تلاش کرد تلاش کرد تا بلاخره به نتیجه رسید.۲- به نظر شما جعبه و ربات در این فیلم، نماد چیست؟جعبه نماد مشکلات و سختی های مسیر موفقیت و پیروزی می باشد. ربات نماد انسان های با اراده و امیدوار می باشد. گفت و گو کنید صفحه ۲۹ تفکر هشتم.۳- به نظرتان چرا سازنده فیلم از حجم های هندسی برای نمایش موقعیت ربات (مکعب، چند وجهی منتظم، کره) استفاده کرده است؟زیرا موانع و مشکلات مسیر موفقیت شکل های متفاوتی دارند و به مرور آسان می شوند. حجم های مهندسی استفاده شده در این فیلم نیز همین گونه است و به مرور از سختی های مکعب به سمت چند وجهی منظم تا کره که حرکت در آن خیلی ساده تر است، حرکت می کند. ۴- ربات های نشسته و ربات های ایستاده نماد چه نوع انسان هایی هستند؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا اینطور فکر می کنید؟ربات های نشسته انسان های بی اراده و ربات های ایستاده انسان های با اراده اما بدون آگاهی هستند.۵- آیا فقط داشتن اراده برای ایجاد تغییر کافی است؟ دلیل شما برای این پاسخ چیست؟خیر فقط داشتن اراده برای رسیدن به موفقیت کافی نیست بلکه باید عمل کرد و آگاهی و فهم مناسبی نیز داشت. ۶- شخصیت اصلی فیلم به چه راه حلی رسید؟ چگونه به این راه حل رسید؟با انداختن مكعب در مراحل بعدی به راه حل های جديدي رسيد. او در ابتدا در رویای تغییر به سمت آزادی و پرواز را داشت، سپس متوجه ربات آزادی شد كه از بالای جعبه او پريد و رفت. اميد در قلب او روشن شد که این کار شدنی است سپس اراده کرد.۷- همانطور که در آخر فیلم دیدید، تعدادی از ربات ها قبل از این ربات به پای رسیده بودند. ممکن است کسانی بسیار جلوتر از او باشند. فکر می کنید با عبور از این مانع ربات با چه مواجه خواهد شد؟ اندازه اراده و فهم افراد متفاوت است. افراد ديگر كه اينجا نشسته اند تا اين حد اراده و فهم را داشته اند و اينك او با رد شدن از اين مانع ممكن است با مسائل بزرگتر مواجه شود.شما چه نظری در مورد گفت و گو کنید صفحه ۲۹ تفکر هشتم دارید؟ از طریق بخش نظرات دیدگاه تان را در مورد داستان ربات و جعبه گیر افتاده در داخل آن را با ما به اشتراک گذارید. تگ هاآموزش و پرورش / Educa io پایه هشتم دبیرستان / Eigh h G ade High School

اشتراک گذاری فیسبوک توئیتر لینکدین ‫پین‌ترست پاکت واتس آپ تلگرام

گام به گام تفکر و سبک زندگی هشتم

فصل درس مورد نظر خود را انتخاب کنید

آخرین مطالب